Nieuws Sport Agenda maandag 06 september 2010
Artikelen  Dossiers  Algemeen  Archief  

















dinsdag 14 juli 2009 om 13:40 door redactie in dossier “Grouster (tand-)artsen en apotheek
Daniël van der Meulen aan het werk in zijn praktijk. (Foto: Siep van Lingen/LC) 

GROU - Grouster Daniël van der Meulen opent in september een orthodontiepraktijk in Drachten. Het pand is in september gereed en komt aan de Gauke Boelensstraat 6, naast het gemeentehuis. Van der Meulen runt samen met een andere beugeltandarts en enkele assistenten, reeds een orthodontiepraktijk aan de Schrans in Leeuwarden. 
Daniël van der Meulen studeerde in 1985 als tandarts af. Toen bleek dat in Nederland de deur op slot was gedaan voor nieuwe tandartsen. Daarom ging hij als Zahnarzt werken in Keulen (Duitsland) in een praktijk met voor de helft mooi kroon- en brugwerk en frame-protheses met precisieverankering, en voor de helft orthodontie met uitneembare apparatuur.



Recente artikelen in dossier “Grouster (tand-)artsen en apotheek”



Google
Web degrouster.nl

Redactie & advertenties:
Kor Hylkema

Tel: 06-27238466
redactie@degrouster.nl

Overname en/of hergebruik, in welke vorm dan ook, van artikelen en/of foto's op deze site is zonder uitdrukkelijke toestemming vooraf niet toegestaan.

















© De Grouster 1999-2010 - Powered by Scylla Software